Nerdfighters

Title says it all :)

Views: 130

Replies to This Discussion

Jz to ljuuuuubim! *self-centered* Najboljš je k so skor vedno prostitutke :D Ah <3

Jz sm tut drugač, ampak sm se prepričala, da bo tok ful bolš zame, če koga poznam iz tm in mi je uspel. Mojim staršem je pa to ful všeč, zdej sm mami nardila youtube account, da je lahko subscribana :D

Veš kaj, to poletje bo ful dobro, mislm da bojo Katalena mogl met velik koncertov, tko da ti priporočam, da tko preživiš počitnice :D

Kokr sm lihkar omenla, poslušam Kataleno :D Drugač pa tko... različno I guess, to je najlažji rečt. Mislm da moj ultimate najljubši bedn vseh časov so Queen, drugač pa recimo Smithsi, Bob Dylan, The Clash, Franz Ferdinand, Garbage, MGMT (teli so zdj mal random in nikol ne bi pričakvala, da mi bojo všeč, ampak ja), Pixies, She & Him... K sm bla mlajša sm ful mela obdobja kaj sm poslušala int krt je blo ful lažje odgovort na to vprašanje, zdej mam pa neko obdobje k ubistvu sploh ne poslušam druzga kokr Kataleno skor da... čudna sm. Pa ti, kaj poslušaš?

Hvala :) Tudi meni! :D Ampak jz glih nism neki zbirčna, kr sm mela prej sobo tako, da je komi postelja šla notr in to je blo to :D

Ahahahahahahahahaha hudo :D No, nisem prostitutka, as far as I know :D

To tut jz ne maram :D Aaaaaa gledala si We Will Rock You? Jz bi to toook rada vidla!! Bla sm v Londonu, pa nm je zmankal denarja za it na to :D Ej, jz bi prodala svojo dušo, da bi lahko šla na en njihov koncert (kar na žalost ne pove velik, kr bi svojo dušo prodala za skor vse, ampak res bi šla rada na njihov koncert)... Dobro glasbo poslušaš :) Kdo pa so te Norvežani?

Ooo dej, veš kaj bi dala, da bi to vidla... Some day, hopefully.

Aja, k si rekla da Dylana poslušaš, si bla na koncertu, ko je bil v Lj?

To je prou neumn, skor noben dobr bend ne obstaja več -.- Razn Katalena :D (sorry, zdej bom težila s tem, ker sm bla včer na koncertu in zdej sam o tem razmišljam)

Jap. Sej je blo dobr, sam... ni blo tok dobr kokr sm upala, da bo.

Naješno? Ja, uspel mi je in ja, ful je blo dobr :) Dans grem u Novo Gorico, spet na njihov koncert :D 

Meh, preveč sem obsedena z njimi :D

Aa, razumem :) Ej, WGWG je zdej paperback, si boš kupla?

Se mi je kr zdel :D Povej, ko dobiš in prebereš, zanima me tvoje mnenje!

Ej, a si ti mogoče brala tisto serijo Hunger Games? Ker bi ful rada prebrala, sam nism prepričana še čist, če hočm kupt, kr sm trenutno rahlo bankrotirana zarad koncertov...

Hahaha :D

A Anna and the French Kiss pa še nimaš?

117 dni??? To je ful :O

Hehe... ne vem a sem čist off topic glede na pogovor al čist on topic glede na naslov:) Odgovor je v glavnem: Kranj ampak študiram v LJ, tko sem čist preveč tam:)

Ne se dati motit... zanimiva debata... nisem vsega prebrala, tko da ne vem če sta brali Hunger games?

Lol, mislm da sva bl z Anjo off topic :D Nisva brali, a ti si?

Kaj pa študiraš?

Ja jst sem prebrala ker so vsi na Tubi tolk reklame delal (alex carpenter, all caps, lauren fairweather,..) in meni osebno so ble zakon knjige. Res dobr napisan, pa dokaj realen konec ima... ni enostavno zmaga dobrega nad zlim in vsi so srečni... tko res dobr napisan. Če imata možnost si preberta:D

Drugače pa  študiram medicino:)

Jah še kr gre... zanimivo je, sam jst sm mal lenobe. Narjen mam sicer do zdej vse, sam nimam tok dobrga povprečja, kot bi pričakovala... Ah... sej mam pa zato prosti čas:D

HG... nujno:)

Jst sem danes šele končala Alasko... ker prej nisem mogla knjig iz tujine naročat:( Ful lepa knjiga... pa prva od Johna, k sem jo prebrala. Paper towns mam še doma... kera od njega vama je bla pa še kej všeč?

RSS

© 2014   Created by Hank Green.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service